| anonim_4396 a întrebat:

care sunteti din Timisoara, sau imprejurimi, imi puteti spune niste locuri linistite, unde te poti plimba prin natura, si/sau sta cu, cortul, apropiate de Timisoara, va rog, in afara de Padurea verde si Sag... iar daca da, poate imi explicati si cum ajung (de ex daca exista ceva microbuze sau se ajunge cu trenul, etc, vreau cateva detalii de genul) Garantat funda celui mai util raspuns, si fara 'mistouri'.

1 răspuns:
| Cyprain2000 a răspuns:

Pensiunea Magnolia din Viseu de SusViseu de Sus, str. Arsita, nr. 90