| cosminnick3000 a întrebat:

Cati bani ar trebui sa iau cu mine la mamaia daca am cazarea si masa asigurate?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci. Poti cheltui cati zeci de ron pe un suc, o gogasa, o placinta sau poti cheltui sute de ron prin cluburi

| stlucian a răspuns:

Vrei un raspuns sincer? I-ai pe toti si daca ai noroc mai vii cu ceva acasabig grin

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

PS: Oricum o sa cheltuiesti mai mult
"treba de acasa NU se potriveste cu cea din targ" big grin

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Cluburile din Mamaia te costa cam 100-200 lei, daca vrei sa le '' vizitezi ''...
Ia-ti si tu vreo 400 lei, trebuie sa te distrezi, poate iei suveniruri...
Distractie placuta!
Pa, pa.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Daca vrei sa stii iti trebuie vreo 500 lei

| sebipopescu1 a răspuns:

Depinde cate zile stai si cat vrei sa petreci, eu zic ca in jur de 50 de lei pe zi cam trebuie sa iei.

| mihamika99 a răspuns:

Pentru o zi iti trebuie cam 30-40 lei
pentru sezlong care costa 15-20 lei depinde de plaja si de restul poate vrei o inghetata ceva

| cosminnick3000 explică:

Voi sta o saptamana, iar prin cluburi nu cred ca ma voi duce avand in vedere varsta de 12 ani.

| NaomyNao a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa maxim 2oo lei in caz ca vrei sa cumperi ceva, se mai fac excursii si in caz ca daca ti se intampla ceva

| sirasap a răspuns:

Daca ai masa si cazarea asigurate depinde si cat stai daca stai 3 zile gen vreo 200 de lei iti ajung daca stai mai mult nu prea...