| AnonimDinRomânia a întrebat:

Caut o melodie moderna (electro/house/rap) cu versuri franceza si cu influente arabe. Este foarte ascultata in Romania (la posturi de radio, la terase etc.) si cred ca a fost si in topuri (nu mai tin minte exact la ce post). Singurul cuvant pe care l-am retinut din refren este "promene". Nu este interpretata de Stromae sau Cheb Mami. Multumesc!

15 răspunsuri:
| AnonimDinRomânia explică:

Nici una din astea, din pacate.

| Elsiane a răspuns:

Liviu Hodor featuring Mona - 'Je t'aime'? http://www.youtube.com/watch?v=wkr0XPzjqEE

| pynnk a răspuns:

Este cumva cea de la acces direct de astazi? cand se discuta despre razvan si adelina?

| AnonimDinRomânia explică (pentru pynnk):

Nu m-am uitat la acces direct, dar cum se numea melodia despre care zici?

| blueangel2001 a răspuns:

Cred ca o stiu e in franceza are refranul din melodia Destination?

| AnonimDinRomânia explică (pentru blueangel2001):

Spune-mi te rog numele melodiei ca nu imi dau seama. happy

| AnonimDinRomânia explică (pentru blueangel2001):

Din pacate am zis ca nu e Stromae, o canta unul cu o voce mai groasa. sad

| blueangel2001 a răspuns:

Kate rian Voayaje Voayaje?

| blueangel2001 a răspuns:

Shy'm - Je Sais

| blueangel2001 a răspuns:

Lissat & Voltaxx 'Et Moi'?

| astainumelemeu a răspuns:

Incearca Ila nzour nebra-Jalal Hamdaoui
. Uite aici http://youtu.be/o2NEYynhcuk.
Sper ca te-am ajutat.

| dumitra27 a răspuns:

Maître Gims - Mi Gna ft. Super Sako, Hayko (Clip Officiel)- aceasta?

| Nicolle22 a răspuns:

Khaled-c'est la vie... sper ca ajuta. happy