| FcDb_Gabby_2001 a întrebat:

caut și eu o poza cu '2 bătrâni' și povestea lor de prietenie de acum mulții ani.
In poza era vorba despre 2 prieteni foarte buni care se cunoșteau de mici și erau amândoi la cârciumă unul din ei nu știa să citească iar altul citea cu voce tare după un timp se ceartă și se întâlnesc amândoi acolo mereu
! TOT CE AM ZIS ESTE DOAR IN POZA DOAR CA ASA MI AM AMINTIT!

1 răspuns:
| Racovita_Ionela_1984 a răspuns:

Cand o gasesti te rog trimite mi-a si mie k ma reprezinta te rog muuuult