| Gabriel_Liviu_1987 a întrebat:

Caut si eu un Server de SA:MP (San Andreeas Multyplayer) cu hydra pe care o poate lua ori cine cand vrea si sa poti face kill-uri cu ea si server-ul sa aiba ceva playeri macar unu cu care sa te omori. multumesc...

3 răspunsuri:
| Figaro69 a răspuns:

87.98.241.207:7799 este un server gen Call of Duty, iti alegi din ce armata sa faci parte, e pe rank-uri si poti pilota hydra si celelalte elicoptere;) poftim si site-ul: http://www.mg-official.com/......esentation

| Gabriel_Liviu_1987 explică (pentru Figaro69):

Eu preferam unu-l fara a face rank sau ceva sa ai direct Hydra...

| Anonimulrfrferrf a răspuns:

HostName: GREEN.BNY.RO | La 15 on big event+ 30rp
Address: green.bny.ro:7777
Players: 3 / 50
Ping: 25
Mode: RPG Romania v5.0
Language: RO / EN
Cautam lideri cu experienta bny.ro/panel2 bny.ro/forum va asteptam