| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce alegeti hoverboard sau longboard? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Seigy a răspuns:

Sincer,alege bicicleta happy te distrezi cu ea si pe asfalt si pamant, este foarte utila.dar daca neaparat vrei sa alegi dintre long si hoverboard alege longboard-ul deoarece faci miscare dar ai grija pe unde te dai deoarece soferii nu au grija deloc la longboard-eri, crede-ma am facut cunostinta cu o duba o data si nu a fost deloc fain laughing

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Skateboardul/bicicleta.

| Felissa13Eden a răspuns:

Longboard
Sincer,imi place ca placa e mai lunga si ma simt mai confortabil pe ea.

| tickey a răspuns:

Sincer? Bicicleta. De ce? Mult mai utila in multe situatii si nu iti obosesti spatele. Alege ceva mai bun pentru corpul tau, nu pentru a impresiona un grup de prieteni.