| SweetCandies a întrebat:

Ce as putea sa desenez? Sunt in pana de idei.

Răspuns Câştigător
| Trandafirulpasiunii a răspuns:

In locul tau as desena un peisaj coorean cu oameni diferiti si cu stilul lor de viata. Un peisaj de demult pe cand ei se imbracau in hainele lor si cum isi venerau regele ti-ar iesi de nota 10 cu plus daca esti inzestrata. Funda?

14 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Dragoni.

| cryssu2008 a răspuns:

Acum nu stiu cat de mult iti place sa desenezi. Uite ce tema iti propun: "Chip de om cioplit, in desertul vremurilor" big grin Daca alegi tema mea, sa imi trimiti si mie desenulwinking Succese!

| Musique a răspuns:

Eu în general desenez anime-uri sau natură statică.Te ajută să-ți formezi mâna.
Poți încerca și tu. big grin

| Georrggy a răspuns:

Fa-ti un autoportret sau deseneaza ceva fara sa iei creionul de pe hartie sau deseneaza cu mana stanga sau dreapta dca esti satngace. Ai putea sa desenezi ceva cu ochii inchisi big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Draaaaven a răspuns:

Troll face!

| ArinaWolf a răspuns:

Desen tehnic.e greu dar e interesant.
sau o natura statica sau o chitara sau un caine sau un portret sau anime-uri daca iti plac

| AnaMARIA12344 a răspuns:

Ok! Pot sa spun ca am o gramada de idei in cap acum! Ar trebui sa desenezi ceva excentric. Iesit din comun sa spun! Am sa incerc sa iti las cateva link-ur nai jos poate te vor ajuta sa-ti formezi o idee!
http://weheartit.com/entry/30814877/via/raluky
http://weheartit.com/entry/36061653/via/raluky
http://weheartit.com/entry/31668187/via/raluky
SUCCES!:*

| Litovoi a răspuns:

Imparti foaia in doua dar nu o indoi faci spatiul Calea Lactee iar pe cealalta parte de pagina faci o bucata de pamant ca si cum ar sta pe langa un iaz si multe flori si sa fie verde.
Incearca!

| cristina7005 a răspuns:

Mm...flori, peisaje, design vestimentar, natura statica, un animal...

| Ioanaaaa72 a răspuns:

Incearca sa iti reprezinti starea intr-un desen.Deseneaza ce iti vine in minte, ceea ce simti.
Cauta "Drawings" pe Weheartit.com si inspira-te de acolo, cat poti.

| andreutzzza3242 a răspuns:

Depinde ce iti place, eu de exemplu ador sa desenes personaje din dese animate si ies chiar misto (nu ies exact la fel dar ies oricum foarte tari), depinde la ce te pricepi mai bine si la starea ta de spirit, sunt multe de luat in calcul inainte sa te apuci de ceva.

| Zaharia_Malina_1998 a răspuns:

Pai imagineaz-ti cam cum ai vrea sa arate acel desen sau combina culorie si fa ca desenul sa arate ca si o paleta de culori.

| Nechifor_Ralu_1994 a răspuns:

Un apus de soare la malul marii