| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce parere aveti despre hoverboard? Vreau pareri sincere, doar pentru ca nu il poti cumpara nu inseamna ca e naspa. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Maria_Alexa_1992 a răspuns:

Buna!
Eu am...dar nu are asa multe avantaje...dezavantaje o gramada.
Avantaje: ajungi mai rapid intr-un loc
Dezavantaje: este foarte greu, se descarca dupa 4-5 ore, nu poti urca ori ce bordura, si daca ai un trotuar ff rau in orasul tau o sa iti fie ff greu.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

O fita fara intrebuintare reala.
A, stai tu vrei sa-ti spunem ca e super smecher... Ok, e super smecher.

| blackmambajdjfjfj explică (pentru CuriousStuff):

Nu vreau sa imi spune ti ca e super, doar sa fiti sincer deoarece cei mai multi spun ca sunt naspa doar deoarece nu au bani pentru el, dar daca ar primii unul ar turba de fericire si ar spune ca e genial

| CuriousStuff a răspuns (pentru blackmambajdjfjfj):

Daca as primi unul as fi foarte fericit, categoric, pentru ca l-as vinde si as face niste bani. Eu nu le vad scopul, daca stau putin sa ma gandesc poate nici nu mi-l permit, dar nici daca as primi unul nu l-as pastra, mai bine o bicicleta, sincer, asta trebuie pus la incarcat, are multe restrictii, ca orice lucru electric se strica si repararea poate fi scumpa, viteze foarte mari nu prinde, da merg putin mai repede decat ai merge tu pe jos, dar comparativ cu o bicicleta, de exemplu e nimic. Nu prea m-am interesat sa vad cat tine bateria si altele, dar nu mi se par utile in adevaratul sens al cuvantului. In plus nu poti sa mergi cu ele decat pe drum foarte drept si fara gropi, iar asta gasesti cam greu in Romania happy.