| RobyMM a întrebat:

ce pot cumpara de la mare de la magazinele alea?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Personal, abia am gasit haine si mancare in Constanta. Ciudat de goale si prost aprovizionate magazinele de acolo, si vorbesc de magazine cu renume, care in alte orase sunt pline de marfa diversificata.
Ca suveniruri... Cani, scrumiere, etc. Am luat un suport de scobitori acum 2 ani, nu l-am scos niciodata din cutie.
Daca ai nevoie de sort, prosop, palarie, slapi... Gasesti.
Dar ceva interesant, nu. Am cautat o saptamana suport pentru telefon cu ventuza, am gasit in primul magazin din Focsani, cand am plecat din groapa aia cu nisip rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la ce magazine de la mare, zici de magazinele de suveniruri?

| Adrian5575 a răspuns:

Hamsie prajita in ulei vechi de o saptamana. Plus multe alte nimicuri.

| Anonima163333 a răspuns:

Suveniruri,cred.Eu asta imi iau cand merg la mare.