| The4Ever a întrebat:

Ce ziceti, ar avea succes o pagina de facebook destinata fanilor naruto?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Daca si in 2014 mai exista fani Naruto inseamna ca "Frozen 2013" nu este nominalizat la oscar.In concluzie parerea mea e ca astfel de pagina nu o sa aiba succes cauta ceva mai interesant si mai captivant in acelasi timp.

5 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

Da pentru ca sunt multi fani Naruto

| The4Ever explică:

O sa incerc sa fac totusi.

| sLy007 a răspuns:

Poate!

| Boracay a răspuns:

Nu...sunt deja multe astfel de pagini..majoritatea nasoale...

| FiveStarDrX a răspuns:

Da,sunt chiar foarte mulți fani Naruto in România.Chiar si la mine in clasa sunt aproximativ nouă.