| Claudiusqboss a întrebat:

cine stie cum sa fac bani pe net?

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Ieri intrebai disperat cum sa castigi la pariuri. Azi intrebi cum sa faci bani pe net. Te intreb si eu ceva: de munca ai auzit? Este modalitatea prin care mai toti oamenii fac bani. Ai putea sa incerci, nu doare!

| Claudiusqboss explică (pentru JackR):

Ba frate eu intrebam ca disperatu ca nu mi se aproba si. Nu mi sa verifica
emailu de aia puneam atatea intrebari

| Cata_Alyn_1990 a răspuns:

Https://www.wowapp.com/w/alin.amalinei/Alin-Amalinei
Aici faci bani cand te joci, cand citesti stiri etc
Cu cat ai mai multi prieteni cu atat profitu e mai mare
Si in plus de asta o parte din castigurile tale merg la o fundatie pentru copii( nu iti afecteaza cu minic castigurile tale personale )

| Kuweit1 a răspuns:

Https://freebitco.in/? r=12002494 eu de aici fac cam 20 euro pe zi nu am bagat bbani