| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste servere private de metin 2 fara virusi plz!

Răspuns Câştigător
| lidutzu a răspuns:

Mt2 guabina, metin2 ro speed, longju3, heart mt2, candy longju

14 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Sunt si server cu virusii, de ex mi-am luat un privat si ini scria ca am virusi de la alatongue

| BuggsBunny a răspuns:

Nu exista servere de mt2 cu virusi laughing si hai ca iti scriu cateva pe id-ul ed mess alex_liviu12 daca imi dai fundtida :X

| Aenoenienanonim a răspuns:

Nu sunt servere cu virusi?

| Lion_9677 a răspuns:

Nu exista servar de mt 2 fara virusi toate jocurile online au virusi pentru ca uni jucatori au virusi in calculator si cum e un joc online se transmit virusi daca nu ma crezi intreaba si u pe cine-va care stie mt2 bine sau dai pe forum la mt2.ro
Fundita te roghappy

| XxR0botzelXx a răspuns (pentru Lion_9677):

Incearca metin2 earth care nu are deloc virusi

| starextremRO a răspuns:

Candy longju e foare bunhee hee

| starextremRO a răspuns:

Iti dau cont de lvl 105 daca imi dati fundita dar n-are itme iti faci si uh itme

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asasi esti prost!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://topgames200.com/games/metin2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah dar unu cu rata mare fara hamachi nu stiti>? si fara virusii app

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are virus da nu ma lasa sora mea proasta

| misu2010 a răspuns:

Uv eu joc imi dai o funda si iti dau un cont de 60
sau de 65

| dumitale a răspuns:

Este bun si united si tim si fun.

| Iucu_Cristi_1998 a răspuns:

Cine stie metin2 fara virusi anuntati-ma si pe mine