| DoarEu99 a întrebat:

Salut tpu.Credeti ca este buna media 9.40-9.50 la clasa a 7-a si credeti ca profesorii strica mediile in ultimele zile de scoala?

Răspuns Câştigător
| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Da este foarte bine in clasa a 7-a dar profesorii nu au cum sa iti strice mediile decat daca te mai asculta, te pun sa iesi la tabla etc... dar oricum nu ti'o strica happy Felicitari de medii! Bafta

Fundita?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Depinde de profesori.
Dar in liceul meu profesorii incearca sa ne asculte pentru a marii mediile acum, la sfarsit.

Iar media ta e ffoarte buna(Orice medie peste 9 e buna happy )

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

E chiar foarte buna comparativ cu altii.Si da profesorii strica mediile in ultimele zile de scoala pentru ca ei nu se prea gandesc la vacanta.Scoala e scoala pentru ei indiferent de perioada si atunci cand nu stii te articuleaza.

| DoarEu99 explică:

Mersi pentru raspuns.