| Florin_2034 a întrebat:

Cum pot sa invat sa scriu graffiti, adica sa pot sa-mi fac si eu numele singur pe foaie pe tabla! Funda

7 răspunsuri:
| DeksY a răspuns:

Invatati incercati e foarte usor ..eu fac acum niste graff. de te doare capul big grin.

| MiNe_Eu_Cu_1995 a răspuns:

Salut sunt Andreea si am invatat sa scriu grafiitii in foarte putin timp incercati si voi... daca vreti sa ma contactati id meu este pisykiss907

| edybalanddsvdfewjfutsdagfjguyfguydstf a răspuns:

Sunt edy cum mama mea desenez grafiti ma?

| RobertRoby1 a răspuns:

Salut amice. Pai te cred cum esti singur in clasa. si toti se dau mari. uite ce iti recomand eu.
Cauta alfabetul pe net (daca nu il stii) si apoi exerseaza din ce in ce mai mult pana iti obisnuiesti mana eu asa am fo st la inceput.
Totul sta in exersare multa si vei reusi
Iti zic eu asta cu siguranta :)
Poftim aici sa iei siteul de graff http://www.google.ro/......tp?/imgres