| GrimRaider a întrebat:

:d. am jucat Heroes of newerth, league of legends, dota, heroes of might and magic 3, 5 starcraft 2, wow, si acum nu stiu deloc ce sa mai joc straight face, cine vrea sa joaca cu mine heroes of newerth pe LAN edition 3.9 UB, sau heroes 3, 5 (am si tribes of the east) e binevenit sa lase un id de mess. Daca nu, dati-mi si mie niste jocuri care seamana ceva cu cele de mai sus.Cel mai bun raspuns ia o fundita tongue.

12 răspunsuri:
| FailL a răspuns:

Joaca dota2

| GrimRaider explică (pentru FailL):

Nu am chef sa ma mai stresez sa fac rost de dota 2, am vazut cum e si nu ma incanta :/

| dede11112 a răspuns:

Joc eu heroes 3 da-mi id de mess prin mesaj ca la mine nu merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru dede11112):

Finitisebi@yahoo.ro da-mi add si jucam hero 3 prin hamachi

| Timofte_Catalin_1993 a răspuns:

Heroes 6 dar nu e asa de bun ca heroes 3 sau 5

| GrimRaider explică (pentru Timofte_Catalin_1993):

Heroes 6 e belea, ai 3 resurse si aur :/

| Timofte_Catalin_1993 a răspuns (pentru GrimRaider):

Fata de heroes 3 heroes 6 e jucarie plus ca au bagat rasa aia de chinezi numita sanctuary...

| GrimRaider explică (pentru Timofte_Catalin_1993):

Am si hero 3 pe pc, rest of erathia, armag blade, shadow of death si wog

| Mihai_Andrei_1977_zTDQ a răspuns (pentru Timofte_Catalin_1993):

Daca ati jucat heroes 6 ma puteti ajuta si pe mine sa il descarc si sa imi fac cont?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai_Andrei_1977_zTDQ):

Nu am jucat, dar din cate stiu eu, iti trebuie un cont uplay.Restul e usor de dedus.

| Daniel_Negoi_1997 a răspuns:

Tu ai auzit de Call of Duty, Medall Of Honnor, Battelfield, Tom Clacy's Games, sau altele de genu asta? ceea ce am jucat din cele spuse de tine este dota 2 pe steam; D

| GrimRaider explică (pentru Daniel_Negoi_1997):

Am auzit si nu vreau sa le incerc big grin am zis sa semene cu alea, adica strategie