| lgckiddz a întrebat:

Salut,TPU.De cateva ore nu-mi mai merg programele de la pc.Dau dublu click pe un joc..sau orice alt cv(browser,etc.) si imi spune: "Windows cannot access the specified device,path, or file.You may hot have the appropiate permissions to acces the item".
Va rog sa ma ajutati happy
Funda celor ce ma ajuta.+vot
(Am windows 7)

Răspuns Câştigător
| adybutterfly a răspuns:

Descarca Malwarebytes Anti-Malware, ruleaza-l si vii cu o fundita dupa restart

| lgckiddz explică (pentru adybutterfly):

Multumesc mult, am rezolvat.Numai bine tongue!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca un virus nu te mai lasa sa accesezi iconitele de pe desktop, sfatul meu e sa reinstalezi windows-ul.

| mihamika99 a răspuns:

Da cred ca ai virusi pe pc.Cel mai bine ar fi sati instalezi un antivirus
sper ca te-am ajutat:*

| vlad0820022 a răspuns:

Salut, eu cred ca este din cauza unui virus. Si eu am patit asta si mi-am schimbat windows-ul apoi nu am mai avut treaba. Schimba-ti si tu windows-ul si daca merge Fundawinking

| cnvv a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul sau ia-ti un antivirius mai buni dar mai recomandabil ar fi sa-ti schimbi windowsul

| ChillMosH a răspuns:

Dai un click dreapta pe acel program si dai Run as administrator. Poate cand ti-ai instalat windowsul nu tiai pus sa ai putere de administrare. Si poate asta e problema.