| Cartofaru2000 a întrebat:

de ce la pagina mea de facebook, langa aprecieri... nu apare cati oameni discuta despre aceasta? https://www.facebook.com/pages/Rap-Hop/465437806897382?f ref=ts Dar daca ma loghez ca pagina imi apare, dar altii nu pot vedea, ce e de facut?

3 răspunsuri:
| Celeana a răspuns:

Nu arata pentru ca nu le da voie persoanelor sa vada, doar paginilor! Sper ca te-am ajutat!

| Cartofaru2000 explică (pentru Celeana):

Nu este din cauza asta sad

| Celeana a răspuns (pentru Cartofaru2000):

Nici eu nuvad talking-ul, poate de la setari, cotrobaie pe-acolo pana gasesti!