| fmarius86mario a întrebat:

De ce nu mi se mai activeaza Wireless-ul pe telefon? imi da eroare si nu stiu de ce ca sa imi mearga trebuie sa inchid telefonul si sal redeschid da dupa un timp tot nu-mi merge Fundita

Răspuns Câştigător
| GrizzlyRO a răspuns:

Incearca un factory reset, ar trebui sa rezolve problema avand in vedere ca asta tine de soft. Sau incearca un update. Ambele o sa il rezolve. O zi faina

| fmarius86mario explică (pentru GrizzlyRO):

Factory resetam am dat dat.tot aceeasi problema si update la ce?

| GrizzlyRO a răspuns (pentru fmarius86mario):

Soft. Eu incepusem cu probleme de hdspa si 3g... efectiv nu voia sa se conecteze, am trecut (folosesc android) de la 2.3.3 la 2.3.6. Daca nici cu update-ul nu merge, iti recomand sa mergi la magazinul de unde ai cumparat telefonul. In cel mai rau caz o sa il trimita la service.

| fmarius86mario explică (pentru GrizzlyRO):

Aaaaaa inteleg tel.nui cumparat din tara e din irlanda da mersi foarte mult