| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

de unde pot comanda fp4 sau petarde cu 3-4 sau 5 focuri mai ales 5 focuri.

8 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Petardele sunt interzise, cauta prin piete si targuri eu de pe acolo cumpar

| Andrei900Boss explică (pentru Vvistula):

Nu conteaza se gasesc la tigani dar vreau sa le comand de pe site. cu multe cu petarde, Artifici etc. imi poti spune de unde?

| Vvistula a răspuns:

Https://www.ekopiro.ro/petarde/ de pe acest site poti comanda ce petarde vrei tu

| Andrei900Boss explică (pentru Vvistula):

Alte site? ca as vrea niste petarde din alea cu 3 focuri care se numeste pirate alea sunt bune. si merge si site-ul asta big grin

| Andrei900Boss explică (pentru Vvistula):

Da dar nu arata pune si cos ca sa comand!
adica sa zica comanda. si nu arata ma trimite pe Youtube.

| Andrei900Boss explică:

Dar sa bubuie rau.

| Andrei900Boss explică:

Am nevoie la revelion si sa aduc in locuri interzise petarde. adica la Scoala!