| IuLyKuS a întrebat:

doresc sa imi cumpar o bicicleta mtb buna si cu piese de calitate cu frana in v si sa se incadreze undeva intre 1000 - 1500 Ron. Eu vreau ceva in genu acestei biciclete http://www.sportguru.ro/......-22-ID3400 dar nu prea ma pricep adica din ce am citit si din ce am auzit cred ca e o bicicleta destul de buna pentru acest pret, astept pareri sau sa imi sugerati alte biciclete in acest buget

2 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Este un model destul de bun, dar exista si altele de 10 ori mai bune la Real cel mai probabil sau la Mall BMX-uri la 500 lei care e de 5 ori mai bun ca ce am vz eu la tine, sau MTB la 8 milioane si el destul de bun, gasesti unde ti-am zis eu niste modele foarte bune si cu pret convenabil.

P.S. Vreau fundita ca chiar m-am interesat de intrebarea tahappy