| xSkrillex a întrebat:

e o treaba urgenta! Am vrut sa intru acum pe mess si pe metin dar am observat ca nu mai merge nici un cont nimic toate Id de mess nu mai aveau aceeasi parola...pe conturile de mt nu era bun email si parola! Ce s-a intamplat? E posibil sa mi se fi spart toate conturile?

3 răspunsuri:
| Dvmasster1 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat odata. E-mailul pe care aveam un cont la un joc era spart si contul de pe joc la fel. Ceva hackeri. stiu si eu :-s Da pe "forgot password" si urmeaza instructiunile de acolo. Bafta si sper sa-ti recuperezi parola!

| kbxftw a răspuns:

Da. Asta ai şi păţit, asta e.

| WUB a răspuns:

Ai dreptul la un singur cont de IP, dacă ți-ai făcut mai multe conturi sunt banate sau șterse, dacă îți faci un nou cont posibil că și acela va fi șters.