| AlexaDew a întrebat:

Eu am citit aceasta carte si mi-a placut foarte mult http://www.makemehappy.ro/......_smith.jpg
Acum vreau sa citesc si alte carti tot "Jurnalele Vampirilor", dar am vazut ca sunt mai multe si nu stiu pe care trebuie sa o citesc acum ca sa fie continuarea...Sau nu conteaza cum le citesc, sunt diferite? Mutumesc anticipat. :)

Răspuns Câştigător
| Crisツ a răspuns:

Cartea pe care ai citit'o face parte din seria "Jurnalele lui Stefan". Continuarea ar fi urmatoarea:

Jurnalele lui Stefan, Sete de sange Vol 2
Jurnalele lui Stefan, Nesatul Vol 3
Jurnalele lui Stefan, Spintecatorul Vol 4
Jurnalele lui Stefan, Azilul Vol 5
Jurnalele lui Stefan, Constrangerea Vol 6.

Seria aceasta are legatura cu "Jurnalele vampirilor" dar nu e nici o problema daca citesti "Jurnalele lui Stefan" acum fiindca e cam acelasi lucru. happy Funda?

| AlexaDew explică (pentru Crisツ):

Multumesc mult! happy

1 răspuns: