| marian1199 a întrebat:

Eu am internet de la RDS si este prin cablu. As vrea sa imi iau un router wirelles si vreau sa imi spuneti daca trebuie sa dau banii doar pe router. Adica dupa ce imi iau routerul mai trebuie sa platesc internet suplimentar, sau bag cablul in cel wirelles si gata?

Răspuns Câştigător
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti internet suplimentar pentru ca ti-ai luat router.Mufa de la internet o bagi in router si ala transmite semnal de internet imprejurul lui, n-are treaba...

1 răspuns:
| TaviRandom a răspuns:

Tocmai ce mi-am loat si eu un ruter wireless sunt tot pe rds pai o sa pletesti in continuare netul adica rds-ul altceva nu, merita sa iei un ruter nu-i asa scump i e destul de util, bine acum la sincer eu l-am loat fiindca am stricat mufa de la ps si nu prea il mai ia bine cablu da oricum e bun