| Chriss_9624 a întrebat:

eu am un cont pe facebook...si de ceva timp nu pot sa gasesc o prietena pe care o aveam la prieteni ...cand o caut nu o gaseste la fel i se intampla si eisadstiti cumva din ce cauza? dau fundita celui/cea care ma ajutabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| necris77 a răspuns:

Poate i-ai dat din greseala block la user
intra in account settings>Privacy> Block Lists dai click pe
Edit your lists
iti apare acolo userul xxx si ii dai unblock

3 răspunsuri:
| necris77 a răspuns:

Sa inteleg ca i-ai dat block?

| DidudicaDi a răspuns:

Chriss uite sar pute ori ca nu sunteti prietene ori cum ar fi daca tu ai invitato pe ea prietena poate nu a acceptat s-au invers incearca sa o mai inviti odtata si roag-o sa se uite daca nu cumva are o solicitare de prietene la tine ( normal ca pe messenger primesti solicitare cel putin asa cred ca pe hi5 asa este)
dar cred incerca sau daca nu uitate pe facebook happy

Dai funda?

| Tudami a răspuns:

Poate sa fie din cauza ca prietena ta tea blocat si deaceia poate nu te lasa sai vezi profilul