| ellieme1 a întrebat:

Salut TPU, eu si cu o prietena facem o excursie pana la Iasi zilele viitoare si cum noua ne place sa exploram, ne gandeam daca stie cineva locuri, cladiri sau case abandonate din Iasi. Tin sa mentionez ca ne asumam orice riscuri legate de proprietate privata, etc. Am mai fost odata tot in Iasi si am reusit sa exploram doar faimoasa Fabrica de Tigarete, dar nu prea stim alte cladiri, case sau locuri abandonate in afara de aceasta.
Multumim anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei tu nu inseamna explorare. Cladiri parasite gasesti in toata tara.

| sierra1 a răspuns:

"noua ne place sa exploram... case abandonate"

de ce nu incercați la case locuite? eventual noaptea? sau poate vreo bancă, tot noaptea... nu de alta dar senzația e mai intensă

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-am auzit decât de vila albă bântuită, de pe strada Brandușa, din Iași. Caută informații pe net.