| KAdlk a întrebat:

Eu sunt o cititoare inraita dar doar de anumite carti. Imi puteti recomanda carti de aventura, cu fictiune[dar nu prea multa] ceva interesant pe scurt. DAU FUNDA!
Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Sorinacio a răspuns:

De asemenea "Cei trei muschetari" e foarte buna.Include aventura, dragoste, putina comedie si actiune.Nu mai ma puteam opri din citit aceea carte...

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^, eu iti recomand "Bestia" de Alex Flinn happy

| Litovoi a răspuns:

Eu ti-as recomanda Odiseea.Am citit-o si este o carte foarte buna.Si Iliada e la fel dar inca nu am citit-o. Sper ca te-am ajutat!

| KAdlk explică:

Ms pentru Raspunsuri. Am citit Odiseea si Iliada, si mai am putin si termin cei tri muschetari.
Dr Mersu mult pentru sfaturi!