| VladMinus a întrebat:

imi poate spune cineva cat costa un meniu cu popcorn si suc la cinemacity?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Un meniu mediu cu popcorn și cola, te rog! – 17 lei.

5 răspunsuri:
| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

17 lei, e scump mai ales daca faci tu cinste, asa trebuie cand mergi cu o fata dar asta e happy

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Ce noroc pe fetele astea, ar putea sa meargă la întâlnire doar sa mănânce laughing ca de, nu plătesc ele nimic tongue mai bine ar fi sa fie jumate cu jumate, dar aia e.

| Bonbardieruldeweekend a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

Depinde de tine, eu cand vreau ceva rapid le scot eu ca na am bani sa ies cu cateva fete pe saptamana, dar cateodata fac sa ma cheme ele la intalniri si nu ma simt foarte prost cand platesc ele laughing)

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Pai nu sa plătească doar ea, jumate-jumate laughing dar asa sunt fetele obișnuite, sa plătim doar noi. Și eu m-aș simții prost sa plătească doar o fata.

| Andreea555555555555 a răspuns:

Mai bine te duci în Liberty la HappyCinema, dacă ești din București sau în ce oraș mai e acest cinematograf. E mai avantajos laughing miercuri e 11 lei biletul la toate filmele cu exceptia avanpremierelor. Ultima dată când am fost, cel mai mic popcorn era 6, 5 lei și 5 lei sucul.