| Irina170 a întrebat:

imi puteti recomanda niste carti gen Saga amurg nu foarte scumpe si usor de citit?
Fundita

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Nu sunt tocmai gen Saga AMurg dar tot despre paranormal este vorba. In primul rand iti recomand Fortele Rauli ABsoult o colectie de trei volume despre o fata care vede spiritele si care fuge de niste tipi rai ajutata de un varcolac vrajitaoaresi un vrajitor. Costa cam 25-30 de lei cele 3 volume. Mai e Nu plange sub clar de luna despre o fata care se indragosteste de un varcolac. tot asa 15-20 de lei de la librarie. Acum daca vrei carti cu vampiri iti pot recomanda Vampiri Sudului si jurnalele vamipirilor dar sunt multe volume si nu stiu daca se cumpara la bucata, insa Jurnalele Vampirilor le poti cumapara de la revista Bravo.

1 răspuns:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

The Vampire Diaries