| lovet1coolgirl a întrebat:

Imi spuneti si mie niste seriale coreene care se difuzeaza la noi in tara si pe ce program.

Răspuns Câştigător
| BuFurnica a răspuns:

Te iubesc la infinit, Gradina Secreta si Tentatia ingerului, toate pe Euforia. Uita-te intr-un program tv [poti sa te uiti la program pe net] si o sa vezi in ce zile se difuzeaza si de la ce ora. Probabil sunt mai multe, dar cu siguranta toate sunt pe Euforia. Fundita? Merry X-mas!

2 răspunsuri:
| Jenny23 a răspuns:

Uita-te pe TVR 1, sunt toata ziua aproape, in special seara ( Legendele palatului (18:25- 19:05 si mai e un episod dupa) si in relaure la 12:40. Yo nu ma uit nu stiu daca's frumoase. Fundita?

| Pricopiu_Ana_1986 a răspuns:

Salut,
Eu nu am vazut la TV seriale coreene, insa ma uit pe www.serialecoreene.eu. Sunt in format HD si important nu sunt reclame pe site.