| LohneheriusAy a întrebat:

Salut TPU! In perioada 4-8 iulie merg in excursie pe cont propriu la Londra.
Intrebarea este (pentru cei ce au fost) cat m-ar costa un abonament de 4 zile la metrou pentru zonele centrale din Londra.
Am intrat si pe site-ul lor de la metrou si pe alte forumuri dar n-am gasit nimic concret.
Multumesc anticipat!
DAU FUUNDĂ!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uite, iti poti calcula aici.

Pentru 4 zile nu ai.
Poti lua pentru 7 zile, pentru 1 zi sau platesti cat mergi
Preturile difera de la zona la zona

| UserRo10 a răspuns:

Salut. Nu poti face abonament, dar poti lua o cartela pe care pui bani. Tariful este dinamic in functie de ora la care intrii si la ce statie iesi. Acest card costa deci eu recomand sa folosesti cardul de debit si nu ai probleme