| Doctorfishadi a întrebat:

Salut tpu.In zona in care stau sunt multi fazani,cum pot prinde o pereche, vii ce capcana are rezultate bune? as vrea o capcans folosita si care de rezultate nu luata de pe net si neprobata! Multumesc.

1 răspuns:
| figaro a răspuns:

Buna,cu un borcan mare il pui pe un deal cu gura in sus si pui ceva porumb dar si asa risti sa nu-i prinzi vii ca fac galagie si ii aud...Una peste alta iti recomand sa nu incerci ca sezonul de vanatoare e inca deschis si risti sa te prinda vreun vanator.Bafta