| Robby9812 a întrebat:

Intrebarea mea este voi ce faceti in timpul liber sau cand intrati pe calculator ce va jucati?

2 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna!
Pai cand nu stau la calculator ies pe afara,merg la o prietena,citesc,vorbesc la telefon,imi fac unghiile straight face...
Iar cand intru la calculator,doar stau pe mess, pe TPU, facebook. Uneori vine o verisoara mica si stau cu ea sa se joace Lady Popular sau alte jocuri.
(Sunt fata )

| dragusana a răspuns:

Pai mess facebook ascult muzica jocuri conq miss bimbo etc caut info caut chesti dragute ca posete etc laughing

si facebookul e plictisitor la inceput da e lepra dupa aia laughing si iti ocupa mult timpu big grin