| anonim_4396 a întrebat:

Joc la pariuri sportive de ceva yimp dar n-am castigat niciodata un bilet. Vreau sfaturi in legatura cu ce meciuri sa pun, sa ma iau dupa cote sau nu, sfaturi care poate pe voi v-au ajutat sa castigati.
Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| xGLIFEx a răspuns:

Pai in primul rand Uita-te bine ce echipe joaca si fa comparatia care e mai buna De exemplu:joaca Barcelon-Villareal care oare e mai buna? Barcelona Normal...2 Bazeazate pe Echipa care ai aleso.3 Inainte de a alege echipa trebuie sa te uiti la mai multe meciuri ca sa vezi de ce e instare.4 Iti dau niste echipe bune big grin Din afara Tari :Barcelona,Real Madrid,Sevillia,Tottenham,ManchesterCity,United,Levante UD etc, si Romanesti poti alege din:Steaua,Dinamo,Petrolul, Rapid, CFR Cluj etc.Dar Daca vrei sa-ti alegi din Romania iti recomand : Steaua, Petrolul, Astra si Dinamo. Sper ca te-am ajutat Funda?

| anonim_4396 explică (pentru xGLIFEx):

Ai dreptate dar mai sunt meciuri cand bate echipa mai slaba.De exemplu mai stii cand manchester city a batut bayern sau cand ajax a batut barcelona sau cand steaua a batut chelsea in primavara laughing

| xGLIFEx a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e dar asta se intampla rarwinking

3 răspunsuri:
| faurandrei a răspuns:

Tot deauna pune pe echipele care au cota mai mica calea sunt mai bine.