| yoloqerty a întrebat:

La ora 8-9 dimineata pot sa gasesc la mc si ce e in timpul zilei sau e inca meniul de dimineata?

Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, gasesti toate meniurile in afara de cel standard de 5 lei, Combo-ul acela, in locul lui îți da o placinta și o cafea, in rest toate sunt la fel

| annempp a răspuns:

Da. Poti sa gasesti ce vrei din meniul intregii zile, si pana la ora 10 (cred), ai meniul de dimineata. Dar sa nu te duci prea devreme (gen pe la 9 zic), ca nu au nimic sa-ti dea.