| andreidovlete a întrebat:

TPU ma puteti ajuta cu Sims 3 normal adica Sims 3 default cand intru in joc imi scrie Disk autorization failure. Contact a customer service. Ma puteti ajuta, va rog, am auzit ca este dragut jocul. si tare vreau sa il iau. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| ℓαυrıtα a răspuns:

Daca l-ai descarcat trebuie sa ii pui crakul.

3 răspunsuri:
| melisa83300_1533 a răspuns:

Buna. happy Ca sa-mi descarc jocuri eu fac asa:
1.Intru pe youtube
2.Scriu asa: (in cazul tau) How to download Sims 3
3.Ii dau pe un video-clip. DAR! Inainte sa incerci, citeste comentariile si daca sunt ceva de genu: "Nu a mers!" (un exemplu banal) nu te obosi sa incerci si tu...iar daca scrie ceva de genu: "A mers!" sau "Good work!" sau chestii pozitive... poti incerca.

Sper ca te-am ajutat! happy

| andreidovlete explică:

Hamsterpitic eu am cracku-l deja luat happy
si tot nu merge

| melisa83300_1533 a răspuns (pentru andreidovlete):

Depinde ce crack ai tu happy