| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? De curand sunt cam derimat si nu stiu cum sa fac sa ma simt mai bine...-_- Cel mai bun raspuns primeste fundahappy

7 răspunsuri:
| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
De obicei in situatii ca astea exista ceva care nu-ti convine(sau chiar nu-ti mai convine nimic) si s-ar putea ca oamenii din jurul tau sa-ti displaca.Asa ca cea mai buna solutie este sa gasesti fericirea in lucruri materiale:
-haine noi
-dulciuri
-alte accesorii
Poti iesi la o plimbare prin locuri noi.
Sper ca te-am ajutatwinking

| babe100 a răspuns:

Daca nu este vreun motiv pentru care esti in starea asta si esti doar intr-o dispozitie proasta atunci fa ceva care iti place foarte mult ca sa uiti. Nu iti face probleme ca o sa iesi din starea asta.

| rutanklan a răspuns:

Fa miscare, du-te si alearga o tura. asculta ceva muzica(happy music preferabil) bea o bere, du-te la fete, cumpara-ti ceva. Du-te la un film la cinema. etc

| intercityexpress a răspuns:

În primul rând, e vreun motiv pentru care eşti deprimat? Dacă da, care e acela?

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Bună. Eu de obicei când sunt supărată ascult muzică, ies cu prietenele în oraș, sau mă uit la ceva amuzant. Ocupă-ți timpul, desenază, cântă, joacă diferite jocuri. happy. Și nu uita, zâmbește mereu indiferent de ce se întâmplă. Succes!