| IceCuBe_5755 a întrebat:

Mai am si eu o luna si plec in tabara cu scoala. Ce farse sa le fac? Mentionez ca avem piscina interioara si sauna ce ar trebui sa le fac colegilor mei care m-au sacait la cap tot anul?

Răspuns Câştigător
| Limo a răspuns:

1.Pune'le pasta de dinti pe deget. Dupa pune'le firmituri sau gadila'i pe fata. vor pune mana plina de pasta de dinti pe fata.
2. Ascunde'le telefonul si trezeste'i pe la 3-4 dimineata [ ma rog, ora nu conteaza ] si spune'le ca e dimineata si ca trebuie sa mergeti la micul dejun. ATENTIE! mentioneaza'le ca aseara a fost o furtuna si ca e intunecat afara. [ eu am facut asta si a mers ]
3. Spune'le ca ti'au cazut ochelarii pe fundul piscinei si roaga'i sa tii gaseasca. [ chiar daca ochelarii sunt la tine ]
4.Bate la usa dimineata devreme si spune'le ca la tine in camera e un gandac sub pat [ care de fapt sa fie un nasture, o cutie mica, un capac de sticla ] si prefa'te ca ti'e frica sa te uiti ce e.
5.Da'i cu oja in timp ce dorm devil.
6. pune'i sa te care in spate cu argumentul ca ti'ai scrantit glezna si nu poti merge.
7. Daca aveti balcon zi'le colegilor tai sa iti aduca ceva de pe balcon si inchidei pe din'afara.
8.Trezeste'te inaintea lor si ia hartia igienica de la baie. devil
orice ai face BE DEVIL. sper ca am ajutat happy

7 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Gen punele apa calda pe pantalonii de pijama in timp ce doarme si cand se va trezi va avea impresia ca a visat ceva urat big grin si ca a facut pe el de frica

| Ania_3910 a răspuns:

Deci cand baietii se culca in camera lor tu incet incet deschizi usa si sub clanta pui o chestie lipicioasa sau mustar, ma rog ce vrei tu, apoi bati la usa si can d baietii o vor deschidese vor lipi de clanta sau se vor murdari de mustarbig grin
Sper sa functioneze bafta si sa te distrezI si sper ca sfatul meu ti-a fost de folos. Fundita te rogbig grinbig grin

| Mytzyy95 a răspuns:

Ar trebuie sa le pui pasta de dinti pe fata laughing am incercat si a fost super p.s sai machieziwinking

| NoNaMe_6377 a răspuns:

Sa le pui pasta de dinti pe clanta.
Sa pui lipici pe scaun. laughing
Sa pui ceva scarbos in piscina.
Si ce-ti mai trece tie prin cap laughing

| disney24 a răspuns:

Poti sa ii dai cu ruj cand dorm sa ii machezi si sa le faco o poza sau poti sa il iei din pat cand doarme si sa il arunci in piscina sau sa il legi la ochii sa ii spui ca ii o surpriza si il arunci in piscina. bafta sa faci cat mai multe capcane prietenilorbig grinbig grin

| Adynutza_2910 a răspuns:

Buna! pai i`ati pasta de dinti mai multa la tine.si noaptea poti sa ii murdaresti pe fata cu pasta laughing sau jeleuri si le bagi in urechi.gura laughing am patit-o chiar eu. :d. fa.le poze asa murdari.va fi o nebunie daca ai colegi de treaba laughing sper ca ti-am dat o idee :*

| arashsaki a răspuns:

1Ai putea sa le desenezi fata cu pasta de diti, le poti face ochelari, etc.
2Mai poti sa iei ceva iute sa le pui in pasta de dinti, sau sa le pui sare fina in periuta de dinti.
3Poti lua super glue si sa il pui pe cleanta si in adidas.
4Poti lipi pe spatelelor biletele cu injuraturi sau ai mai putea srie,, eu o ibesc pe nustiucine".