| CristiUcV a întrebat:

mi-am luat de curand un router wireless digitus ieri cand l-am luat nu avea nici o problema dar acum cred ca nu mai gaseste semnal am incercat sa ma conectez si dupa tel si dupa laptop ma puteti ajuta, am windows 7, dau funda celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ba bucuresteanule, daca te conectezi DUPA nu merge!
intra in setarile lui dai un restart, fa-i un upgrade de firmware... si nu te mai conecta dupa el laughing

| superdorex a răspuns:

Da, fa-i un restart asa se mai blocheaza si al meu! Deci opreste-l si apoi reporneste-l sa vezi ca va merge da?