| NeedForSpeed2013 a întrebat:

MI-am luat un sistem 5 boxe +bufer Philips.Problema este ca nu pot sa conectez decat 2 dintre ele, am doar un spatiu dinacela verde pentru sunet.Ce trebuie sa fac ca sa conectez si celelate 4?

Răspuns Câştigător
| HighParadox a răspuns:

Pai ai nevoie de 2 mufe cu doua iesiri jack, si apoi le conectezi
http://www.google.ro/......tp?/imgres

una de-asta o bagi in locul cu verde (pentru casti) apoi in una din iesirile ei inca una la fel, dupa care bagi boxele in locurile libere (eu am 3 fire de la boxe si asa am facut )

| NeedForSpeed2013 explică (pentru HighParadox):

Si cat costa aceste doua mufe si de unde le-as putea lua(Si ai fundabig grin)

| HighParadox a răspuns (pentru NeedForSpeed2013):

Pai nu costa mai mult de 3 lei (una) si le poti cumpara din media galaxy sau din magazine unde se vand electrocasnice sau calculatoare (de-astea.)