| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la contul meu e Yahoo! si am dat la mi-am uitat contul. Am bagat acel cod care imi spune sa-l bag intr-o casuta si dupa imi pune niste intrebari secrete care le-am bagat eu cand mi-am facut contul (acum 3-4 ani) Eu nu mai stiu raspunsurile la acele intrebari... si nu ma lasa sa aleg alta optiune gen: "introdu alt cont de Email al tau ca sa iti schimbam parola" Sau ceva de genul. Ce pot face ca sa-mi recupera contul? Pe acel cont imi tin eu toate datele. Va rog frumos sa ma ajutati! DAU FUNDA!

12 răspunsuri:
| AlexAlex23 a răspuns:

Poti sa iti aflii parola si cu hack dar risti keylogger.

| christishor a răspuns:

Daca la ID secundar sau cum se spune acolo cineva din prietenii tai au pus ID-ul tau. iti poti recupera parola cu acel ID

| BaiatulAnonim1234 a răspuns (pentru christishor):

Nu imi da optiunea cu ID-ul secundar.

| christishor a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

Pai nu atunci cand incerci pe al tau daca alt cineva ti-a adaugat id tau la id secundat el / ea trebuie sa o faca

| BaiatulAnonim1234 a răspuns (pentru christishor):

Eu nu vreau sa-mi schimb Email-ul... Vreau sa-mi schimb parola...

| christishor a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

Pai asta spun si eu... asa am facut eu la o verisoara si-a pierdut parola dar cand a facut id a pus id meu la id secundar si cu id meu am recuperat parola ei. e asa greu de priceput.

| BaiatulAnonim1234 a răspuns (pentru christishor):

Ba esti but? Eu am selectat sa nu-mi arate nici-o data sa bag ID Secundar ca sa aflu parola mea de Yahoo prin alt cont de Yahoo. Pe mine ma intreaba doar intrebarile secrete.

| christishor a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

Sa moara matta ce proasta esti lol eu de la inceput am spus daca ai pus cineva id tau la id secundar, apoi daca nu ti-a pus nimeni id la secundat ce m m imi mai raspundeai ca nu e aia nu-i cealalta lol ce proasta. laughing)

| christishor a răspuns:

Pizdo tiam citit numele de retard dar daca esti prost si nu te-ai prins laso asa laughing oh go on tot tarfa mea ramaiwinking

| BaiatulAnonim1234 a răspuns (pentru christishor):

Ti-am dat report laughing acum sa te vad ce faciwinking

| christishor a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

Bai proasto daca vede ce am scris eu vede ce ai scris si tu lol ce proasta esti laughing

| catacatalin7 a răspuns:

Incearca sa te loghezi pe mail, mie asa mi-a mers, si daca nu merge parola iti trimit ei un sms cu un cod secret care il bagi acolo (asta daca ai scris numarul de telefon la " contact details")