| ionutz1890 a întrebat:

Mie Yahoo Messenger nu imi merge...Adica imi zice,,Yahoo! Messenger TroubleShooter."
We can`t sign you in to Yahoo! Mesenger.
Este problema cu netu la yahoo dau troubleshoot si nu se intampla nimica, am dat reinstall si tot nu merge.Cand bag alte conturi adica la plesneala zice Sign-In Problem.Si cand bag contul real zice cu netul.Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| AlexandruTeodor a răspuns:

Problema ta este ca ceva, impiedica conexiunea ta cu serverele de la Yahoo! Care ar fi cauzele?
Un anti-virus poate bloca conexiunea, dai OFF / adauga in lista de exceepti Yahoo Messenger. SAU opreste firewall-ul Windows-ului sau daca mai ai unu separat. Succes!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Scrie pe google yahoo mail si logheazate acolo, si daca se logheaza dupa ce sa logat, logheazate si pe messenger si cred ca va merge