| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Niste locuri șmecherie de vizitat in România?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cimitirul Vesel din localitatea Săpânța, județul Maramureș.

| RB26DETT a răspuns:

Castelele din Transilvania, ca orase de vizitat iti recomand Sighisoara, Cluj, Brasov, Sibiu, sunt niste orase ce mie-mi plac foarte mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Defineste "locuri smecherie" sa vorbim aceeasi limba.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Refugiul agatat, din Mtii. Parang

| AndreiWeisz a răspuns:

Cascada Bigar, cea mai frumoasa din lume dupa National Geographic.
Lacul Sf Ana
Defileul Dunarii
Cheile Nerei
Iar ca istorie/orase: Timisoara, Arad, Oradea, multe locuri interesante in vestul tarii.

Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyUnicatu a răspuns:

Statuia lui Ștefan cel Mare din Jud Vaslui este un monument foarte interesant si de asemenea teatrul de vara din Jud Vaslui sunt niște locuri ce merita văzute si vizitate!