| Iustik97 a întrebat:

Nu stie careva un hack pentru aur la gladiatus? Nu vreau link-uri capcana sau site-uri cu,, quick survey,,. Astept raspuns.

3 răspunsuri:
| razvyx a răspuns:

Vand/Schimb cont lvl 80 server 13, am iteme super bune ca si costume de altfel, si vreau sa il dau pe cont sauiteme metin2ro sau cont crossfire.Id meu de mess este razvyx_89 sau lasati-mi aici mesaj.
Motivul pentru care vreau sa dau contul este ca m-am plictisit de el si nici nu prea mai am mult timp.

| Iustik97 explică:

Ceva mai relevant te rog