| IonutZ3737 a întrebat:

Pe facebook cand vreau sa comentez la o fotografie si apas enter imi scrie ca momentan nu mai ai permisiunea de a face aceasta actiune. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Insemna ca ai fost banat sad asa mi se intampla si mie dar stai lin ca banarea dureza max 30 de zile
Baftawinking ( Funda )

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Ai fost banat. Acest lucru poate dura aproximativ 30 de zile. Nu ai ce să faci momentan. Poţi doar să aştepţi.
Pa-pa.

| andrei1237 a răspuns:

Buna.
Verifica-ti conexiunea la net si intra dupa.

| IonutZ3737 explică (pentru andrei1237):

Nu ii devina conexiunea la net ca imi apare la setari la securitate imi scrie ca ti-a fost restrictionat accesul la unele setari si cred ca de aia nu pot comenta.

| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Ai fost banat.Ti-as sugera ceva, shimba o setare de pe facebook, oricare si incearca dupa.S-ar putea sa mearga.
Bafta! kiss