| kawaii69 a întrebat:

pe foopets ca sa poti adopta un animalut trebuie sa dai bani reali?

Răspuns Câştigător
| Aida7893 a răspuns:

Eu am cont pe foopets iar acum 6 puteai sa-ti faci cont gratis, problema este ca acum au aparut multe schimbari pe acest site si da ai dreptate nu se mai pot adopta animale fara bani reali.Am avut 7 conturi la un moment dat. daca vrei iti dau tie unul, stai doar sa vad daca nu mi-au confiscat animalele... funda?happy

3 răspunsuri:
| Aida7893 a răspuns:

Ti-am trimis mesaj cu email si parola (am gasit un cont pentru tine)

| silvia177 a răspuns:

Aida...ai sapte conturi. daca te rog...imi dai si mie unul? please

| madalin_9052 a răspuns:

Nup.Aceia care se ocupa cu "vanzarea", ajuta ca un animalut sa-si gaseasca o locuinta si atat. Funda?