| Desh a întrebat:

Salut TPU! Pe vremea când Jimmy din La povești cu Jimmy era copil se făcea săptămâna școala altfel? Să știu dacă să sper la o poveste despre asta.

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Din povestile lui cu mentionari de ani si etc deduc ca ar fi prins scoala altfel cand era in liceu. Posibil sa aiba poveste. Sa ii lasam comm pe Yt sa ii dam idei

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

NU se facea. DAR. Poate foarte bine sa faca zeci de povesti cu ''saptamana scoala altfel'', cine il opreste? Daca se cauta, face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu îl urmăresc pe Jimmy. De fapt e singurul pe care-l mai urmăresc pe YouTube.

| teclado a răspuns:

Nu

| ponturi a răspuns:

Interesanta intrebare, am sa urmaresc.