| Vladysk8 a întrebat:

Recent am intalnit o problema la laptop. Cand il deschid, apare logoul de la Toshiba, palpaie liniuta aceea cand se incarca si dupa ecranul ramane negru si nu se mai incarca... daca dau mai multe restarturi (in medie 10+) porneste... nu stiu ce sa mai fac, care poate fi problema?

2 răspunsuri:
| Axel22 a răspuns:

Poti reinstala windowsul cum a zis AddyTakaBlack si daca dupa ce ai reinstalat windowsul tot la fel face du-te la un magazin care se ocupa cu asta, eu asa am facut tot timpul cand mi se virusa laptopul, odata am avut problema cu hardul si l-am trimis la service

| AddyTakaBlack a răspuns:

Reinstaleaza windowsu-ul ....singura solutie