| Fck99 a întrebat:

recent m-am gandit sa ma apuc de youtube, am echipament, tot ce imi trebuie, mai am nevoie de un nume la canal, canalul va fi in mare parte topuri, si as vrea sa imi dati idei de nume, dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| YumaHideki a răspuns:

Poți încerca "New Tops", "Topul zilei" (dacă ai în plan să postezi zilnic), "Free time", "All about all", "New Things". Hm..Acestea sunt ideile mele. Sper că te-am ajutat ^^

1 răspuns:
| CinVasileeee a răspuns:

Nu conteaza numele, conteaza ce postezi, poti sa alegi si numele tau eu am 1200 de abonati si nu am un nume nu stiu care e numele meu. bafta