| Thesinger1 a întrebat:

Sa incep cu inceputul.
Vreau sa-mi iau un laptop,dar nu vreau sa stau acasa cu el, si de aceea vreau sa-mi iau si un modem 3g.Am gasit cautand aiurea pe net un modem 3g de la cosmote.Este acesta:
https://www.cosmote.ro/product/modem-3g-connect-e352/202 64871/
Intrebarile mele sunt:
1)Daca cumpar modemul de mai sus trebuie sa mai platesc lunar sau doar cat il cumpar?
2)Daca trebuie sa mai platesc lunar, cat trebuie sa platesc ca nu vad nicaieri ca scrie asa ceva.
3)Imi puteti da voi ceva modemuri mai ieftine?
Va rog sa-mi raspundeti inainte sa fac vreo gafa.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru abonament (cartela) trebuie sa-o platesti lunar.
Nu stiu cat este suma dar nu cred ca este mai ieftinca la DIGI daca ai internet pe PC de la ei. Cea mai mare suma este 25 lei.
Pretul unui modem este cam ca la toata lumea 150 lei dar poti sa-l iei si in chirie gratuit.
Pentru o mai buna documentare suna la ei:
http://www.rcs-rds.ro/asistenta/contact