| Axel22 a întrebat:

Saptaman viitoare vine sa doarma la mine verisoara mea impreuna cu sora ei mai mica (aia mare are 16 aia mica vreo 7) eu am 12 si vreau sa stiu ce program saimi fac impreuna cu ea (aia mai mare evident), o consider ca pe o prietena si nu ne-am mai vazut de mult asa ca vreau sa stiu ce sa facem, m-am gandit la niste filme horror (si ei ii plac horror) si sa iesim in oras si sa discut cu tatal meu sa ne duca undeva cu masina in afara orasului. Dati-mi idei cam ce sa fac cu ea in oras, si eu locuiesc in Marghita judetul Bihor, dati-mi un loc frumos de mers cu masina sa zicem, undeva aproape. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PasDeNom a răspuns:

Si eu sunt din Bh, Oradea tongue

Pai eu zic ca e ok sa va uitati la film. Dar ce ai zice sa o lasi pe ea sa decida.
Avand in vedere faptul ca are 16 ani si tu 12 nu sunt sigura ca i-ar placea aceleasi lucruri care iti plac tie.

Distractie placuta! happy

1 răspuns:
| elenamaria11021 a răspuns:

Filme horror : http://divxonline.ro/horror/
Pai ati putea merge sa mancati o prajitura, sa beti un suc sau daca nu puteti vizita cateva locuri frumoasa din apropiere. :*